KYBERSYSTEM

INFO O NAŠÍCH HOSTING SLUŽBÁCH

Informácie o konektivite serverov

  • Servery máme umiestnené u troch rôznych poskytovateľov internetového prístupu, na ich chrbticových sieťach (back-bone). Webové stránky umiestnené u nás teda dokážeme ich návštevníkom zobraziť v najrýchlejšom možnom čase, kde čas načítania stránky závisí iba od rýchlosti, ktorou je daný užívateľ pripojený - dáta "od nás" sú poskytované plnou rýchlosťou.

Informácie o serveroch - hardware

  • Stránky a databázy sú umiestňované a prevádzkované rýchlych serveroch optimalizovaných pre beh mnohých úloh naraz (typicky obsluha webových stránok, databáz, skriptov a obslužných programov).
  • Používame výhradne značkové servery Intel, TYAN alebo Supermicro s dizajnom navrhnutým na nepretržitú prevádzku a úsporu miesta (tzv. Rack prevedenie).

Informácie o podpore PHP

  • V rámci podpory skriptovacieho jazyka PHP ponúkame bezkonukrenčné a nadštandardné možnosti ktoré nenájdete u iných poskytovateľov webhostingu. U nás je možné prevádzkovať špeciálne projekty ktoré vyžadujú vlastné nastavenia, prevádzku bez 'safe mode' alebo projekty väčšieho rozsahu vyžadujúce hybridné technológie (napr. PHP4+PHP5+Perl+CGI+shell skripty+cron+databáza MySQL). Pre vývojárov a správcov väčších projektov je k dizpozícii aj tzv. shell konto s priamym prístupom k editácii súborov, spúšťaniu procesov na pozadí a inými bohatými možnosťami.

Informácie o webserveri a iných službách

  • Používaný webserver je Apache bežiaci pod operačným systémom Linux. Plne podporujeme nastavenia súborom .htaccess a používanie modulu mod_rewrite (používaný v mnohých redakčných systémoch a pod.)
  • Na požiadanie dokážeme poskytnúť aj prístup k log-súboru z webservera za účelom vytvárania vlastných štatistík. Log súbor je automaticky rozdeľovaný podľa jednotlivých dní.
Novinky a akcie

Viac priestoru, viac možností, vyššia rýchlosť

...a všetko za rovnakú cenu! Nie, to nie je sen, pripravili sme pre vás milé prekvapenie: n-násobné zväčšenie priestoru pre webhosting a rozšírenie Beta PLUS... Objednať webhosting

Doména úplne ZADARMO!

Platíte SK-NICu 600,-Sk bez DPH za registráciu slovenskej národnej domény a zdá sa vám to priveľa? Využite akciu pre registráciu nových domén .SK vo fantastickej cene iba 299,-Sk (konečná cena) pri balíku ALFA! Pre ostatné balíky naj. objednávané domény už úplne ZADARMO!

Webhosting s Ruby on Rails

Webhosting s podporu moderného systému pre vývoj aplikácii Ruby on Rails. Podpora je k dispozícii už od balíka Beta. Spolu s možnosťou shell-prístupu na server tak získate ideálne prostredie pre správu a vývoj vašej RoR aplikácie. Ponuka Ruby on Rails