KYBERSYSTEM

INFO O KONEKTIVITE SERVEROV

Naše servery máme umiestnené u troch rôznych poskytovateľov internetového prístupu, na ich chrbticových sieťach (back-bone). Webové stránky umiestnené u nás teda dokážeme ich návštevníkom zobraziť v najrýchlejšom možnom čase, kde čas načítania stránky závisí iba od rýchlosti, ktorou je daný užívateľ pripojený - dáta "od nás" sú poskytované plnou rýchlosťou.
Používaním infraštruktúry viacerých internetových poskytovateľov dokážeme poskytnúť garantovanú konektivitu pre vaše stránky, nezdieľanú s tisíckami iných webových stránok (prax extra-lacných poskytovateľov webhostingu je umiestniť tisícky stránok na zdielané pásmo napr. 10 Mbit, pričom poskytujú buď 'neobmedzený' alebo nereálne vysoký prenos dát. V praxi však vaše stránky na takom webhostingu budú veľmi pomalé.)
Súčasná dostupná konektivita serverov (stav k 1.6.2007) je nasledovná:
  • 3x 1 Gbps do SIX (Slovenské peeringové centrum)
  • 1x 1 Gbps do SITELIX (alternatívne peeringové centrum na Slovensku)
  • 1x 1 Gbps do NIX (České peeringové centrum)
  • 2x 1 Gbps do zahraničia
  • 100 Mbps + 622 Mbps tranzit zahraničie.
  • prípravuje sa zvýšenie jedného z 1 Gbps konektov do SIX na 10 Gbps
(Gbps = gigabitov za sekundu
Mbps = megabitov za sekundu)
Kapacita prenosovej rýchlosti jednotlivých internetových providerov je do budúcnosti prakticky neobmedzená, pri potrebne vyššej priepustnosti je dokúpená ďalšia prenosová kapacita. Preto nemusíme obmedzovať rýchlosť stránok našich zákazníkov.
Dokážeme zabezpečiť aj hosťovanie projektov náročnejších na prenos dát alebo diskovú kapacitu (portály, download servery). O podmienkach sa prosím informujte e-mailom s predložením plánu projektu, odhladom návštevnosti a prenosu dát (prípadne s konkrétnymi štatistikami, pokiaľ sa jedná o už existujúci projekt ktorý momentálne prevádzkujete u iného webhostingu).
Novinky a akcie

Viac priestoru, viac možností, vyššia rýchlosť

...a všetko za rovnakú cenu! Nie, to nie je sen, pripravili sme pre vás milé prekvapenie: n-násobné zväčšenie priestoru pre webhosting a rozšírenie Beta PLUS... Objednať webhosting

Doména úplne ZADARMO!

Platíte SK-NICu 600,-Sk bez DPH za registráciu slovenskej národnej domény a zdá sa vám to priveľa? Využite akciu pre registráciu nových domén .SK vo fantastickej cene iba 299,-Sk (konečná cena) pri balíku ALFA! Pre ostatné balíky naj. objednávané domény už úplne ZADARMO!

Webhosting s Ruby on Rails

Webhosting s podporu moderného systému pre vývoj aplikácii Ruby on Rails. Podpora je k dispozícii už od balíka Beta. Spolu s možnosťou shell-prístupu na server tak získate ideálne prostredie pre správu a vývoj vašej RoR aplikácie. Ponuka Ruby on Rails