KYBERSYSTEM

PORADENSTVO

Poradenstvo a školenia

  • V oblasti operačného systému Microsoft Windows - ako si nastaviť a upraviť počítač pre osobné použitie, osobné ale i špeciálne nastavenia Windowsu, vám prinesú úsporu času, trápenia a nervov. Už nemusíte volať kolegu alebo odborníka pre malé zmeny a drobné nastavenia - zvládnete to sami.
  • Trápia vás vírusy a rôzne spyware programy, ktoré sa spúšťajú automaticky samy a spomaľujú váš počítač? Naučte sa proti nim brániť antivírovou ochranou a firewallom.
  • Skúste používať súborový manažér (napr. Total Commander) pri práci s vašimi súbormi, dokážu oveľa viac ako len kopírovať, presúvať a premenúvať súbory. Môžete si tak zefektívniť a zjednodušiť vašu prácu.
  • Využívať internet, že problém? Nebojte sa používať všetky dospupné prostiedky k informáciam ale i zábave z tepla vášho domova.
  • Dokážete vytvárať firemné prezentácie, písať brožúry, dokumenty s profesionálnou úpravou a vytvárať tabuľky a grafy podľa vlastného štýlu.
  • Využívajte svoj počítač ako plne-multimediálne zariadenie na počúvanie hudby, pozeranie filmov, počítačové hry a množstvo ďalších multimediálnych programov.
Poznámka
  • služby spojené s poradenstvom uskutočňujeme u vás doma, alebo vašej firme (výhradne v okolí mesta Bardejov)
  • tieto služby sú realizované v termíne, ktorý si zvolíte v popise objednávky, alebo telefonicky
13.25 € / hod (399,-Sk/hod)
Konverzný kurz: 30.1260,-Sk/€
(Všetky ceny sú konečné, nie sme platcami DPH)
Novinky a akcie

Viac priestoru, viac možností, vyššia rýchlosť

...a všetko za rovnakú cenu! Nie, to nie je sen, pripravili sme pre vás milé prekvapenie: n-násobné zväčšenie priestoru pre webhosting a rozšírenie Beta PLUS... Objednať webhosting

Doména úplne ZADARMO!

Platíte SK-NICu 600,-Sk bez DPH za registráciu slovenskej národnej domény a zdá sa vám to priveľa? Využite akciu pre registráciu nových domén .SK vo fantastickej cene iba 299,-Sk (konečná cena) pri balíku ALFA! Pre ostatné balíky naj. objednávané domény už úplne ZADARMO!

Webhosting s Ruby on Rails

Webhosting s podporu moderného systému pre vývoj aplikácii Ruby on Rails. Podpora je k dispozícii už od balíka Beta. Spolu s možnosťou shell-prístupu na server tak získate ideálne prostredie pre správu a vývoj vašej RoR aplikácie. Ponuka Ruby on Rails