KYBERSYSTEM

INFORMÁCIE O WEBSERVERI
A INÝCH SLUŽBÁCH

Používaný webserver je Apache bežiaci pod operačným systémom Linux. Plne podporujeme nastavenia súborom .htaccess a používanie modulu mod_rewrite (používaný v mnohých redakčných systémoch a pod.)
Na požiadanie dokážeme poskytnúť aj prístup k log-súboru z webservera za účelom vytvárania vlastných štatistík. Log súbor je automaticky rozdeľovaný podľa jednotlivých dní.
Pre správu väčších projektov ponúkame shell konto, čo je priamy prístup na server kde beží vaša webová stránka, a možnosť ju priamo upravovať, spúšťať rôzne podporné skripty, pracovať s databázou alebo využívať iné bohaté možnosti ktoré ponúka tento druh prístupu (pri shell prístupe je potrebná znalosť príkazov a prostredia príkazového riadku OS Linux). Shell konto sprístupňuje aj možnosť 'sftp' prístupu, tzn. plne šifrovaného spojenia pri aktualizácii web stránky.
Mnoho projektov vyžaduje databázový server. My ponúkame prevádzku databáz MySQL alebo PostgreSQL. V oboch prípadoch je k dispozícii webové rozhranie k administrácii databázy, ako aj možnosť vzdialeného prístupu k databáze cez šifrovaný SSL tunel. Databázy je takto možné spravovať na diaľku, napr. aplikáciou bežiacou vo vašom počítači.
Novinky a akcie

Viac priestoru, viac možností, vyššia rýchlosť

...a všetko za rovnakú cenu! Nie, to nie je sen, pripravili sme pre vás milé prekvapenie: n-násobné zväčšenie priestoru pre webhosting a rozšírenie Beta PLUS... Objednať webhosting

Doména úplne ZADARMO!

Platíte SK-NICu 600,-Sk bez DPH za registráciu slovenskej národnej domény a zdá sa vám to priveľa? Využite akciu pre registráciu nových domén .SK vo fantastickej cene iba 299,-Sk (konečná cena) pri balíku ALFA! Pre ostatné balíky naj. objednávané domény už úplne ZADARMO!

Webhosting s Ruby on Rails

Webhosting s podporu moderného systému pre vývoj aplikácii Ruby on Rails. Podpora je k dispozícii už od balíka Beta. Spolu s možnosťou shell-prístupu na server tak získate ideálne prostredie pre správu a vývoj vašej RoR aplikácie. Ponuka Ruby on Rails