KYBERSYSTEM

INFO O SERVEROCH - HARDWARE

Stránky a databázy sú umiestňované a prevádzkované rýchlych serveroch optimalizovaných pre beh mnohých úloh naraz (typicky obsluha webových stránok, databáz, skriptov a obslužných programov).
Používame výhradne značkové servery Intel, TYAN alebo Supermicro s dizajnom navrhnutým na nepretržitú prevádzku a úsporu miesta (tzv. Rack prevedenie).
Servery disponujú dvomi procesormi s dvojjadrovou architektúrou (spolu až 4 logické procesory na jeden server) a s min. 2 GB RAM. Uloženie webových stránok na servre je optimalizované tak, aby nedochádzalo k vyťaženiu procesorov a kapacít servera nad 100%, to znamená, aby jednotlivé bežiace stránky neboli v žiadnom prípade spomaľované behom iných stránok (ako je bežnou praxou u extra-lacných poskytovateľov webhostingu). Rozloženie výkonu je dokonca navrhnuté s rezervou, tzn. ráta sa aj s postupným zvyšovaním návštevnosti jednotlivých stránok, a taktiež s navýšením diskového priestoru pre stránky. V prípade neočakávaného nárastu záťaže dokážeme stránku presunúť na nový server, alebo na server s väčšou rezervou kapacity.
Všetky servery sú umiestnené v klimatizovaných miestnostiach so stálou teplotou. Servery sú pripojené na zdroj nepretržitého napájania UPS a dieselový generátor. V prípade výpadku dodávky elektrickej energie je napájanie podržané UPS, následne dôjde k automatickému spusteniu dieselovného generátora.
Beh serverov je 24 hodín denne dohľadovaný automatizovaným systémom so SMS notifikáciou administrátorom, čo umožňuje promptné riešenie prípadného problému.
Novinky a akcie

Viac priestoru, viac možností, vyššia rýchlosť

...a všetko za rovnakú cenu! Nie, to nie je sen, pripravili sme pre vás milé prekvapenie: n-násobné zväčšenie priestoru pre webhosting a rozšírenie Beta PLUS... Objednať webhosting

Doména úplne ZADARMO!

Platíte SK-NICu 600,-Sk bez DPH za registráciu slovenskej národnej domény a zdá sa vám to priveľa? Využite akciu pre registráciu nových domén .SK vo fantastickej cene iba 299,-Sk (konečná cena) pri balíku ALFA! Pre ostatné balíky naj. objednávané domény už úplne ZADARMO!

Webhosting s Ruby on Rails

Webhosting s podporu moderného systému pre vývoj aplikácii Ruby on Rails. Podpora je k dispozícii už od balíka Beta. Spolu s možnosťou shell-prístupu na server tak získate ideálne prostredie pre správu a vývoj vašej RoR aplikácie. Ponuka Ruby on Rails