KYBERSYSTEM

NASTAVENIA HOSTING SLUŽIEB

Vaša doména
www.

Nastavenie e-mailu

Pre e-mail je štandardne vytvorené konto postmaster@vasastranka.sk. Na tomto konte je vytvorený tzv. doménový kôš - to znamená, že všetka pošta smerovaná na doménu vasastranka.sk bude doručená na konto 'postmaster'. Podľa typu objednanej služby si môžete vytvoriť ďalšie samostatné e-mail schránky, alebo presmerovania.
Nastavenie e-mailového klienta
 • POP3/IMAP server: pop3.vasastranka.sk
  (server pre príchodziu poštu)
 • SMTP server: server vášho internet providera
  (server pre odchodziu poštu)
 • Prihlasovacie meno: postmaster@vasastranka.sk
  (názov účtu)
 • Heslo: [vaše zákaznícke heslo]
  (pokiaľ si nenastavíte iné heslo sekcii WebAktiv)
Podobne si nastavíte svoj poštový program aj pre iné kontá ktoré si vytvoríte. Pamätajte, že prihlasovacie meno je vždy v tvare plnej e-mail adresy, teda 'meno@domena', nie len 'meno'.

Nastavenie FTP

Svoju stránku môžete nahrať na server a neskôr aktualizovať prostredníctvom FTP prístupu. Podľa typu objednanej služby, si môžete vo WebAktív vytvoriť ďalšie FTP kontá k tejto doméne, a nasmerovať ich na rôzne miesta svojej stránky (adresáre). Štandardne je vytvorený základný FTP prístup.
Pripojenie cez FTP konto
 • FTP server: ftp.vasastranka.sk
 • Prihlasovacie meno: vasastranka.sk
 • Heslo: [vaše zákaznícke heslo]
  (heslo pre FTP si môžete zmeniť vo WebAktív)
Podobne si nastavíte FTP prístup aj pre iné kontá, ktoré si vytvoríte pomocou WebAktív v sekcii "Nastavenia - FTP pripojenia".
Novinky a akcie

Viac priestoru, viac možností, vyššia rýchlosť

...a všetko za rovnakú cenu! Nie, to nie je sen, pripravili sme pre vás milé prekvapenie: n-násobné zväčšenie priestoru pre webhosting a rozšírenie Beta PLUS... Objednať webhosting

Doména úplne ZADARMO!

Platíte SK-NICu 600,-Sk bez DPH za registráciu slovenskej národnej domény a zdá sa vám to priveľa? Využite akciu pre registráciu nových domén .SK vo fantastickej cene iba 299,-Sk (konečná cena) pri balíku ALFA! Pre ostatné balíky naj. objednávané domény už úplne ZADARMO!

Webhosting s Ruby on Rails

Webhosting s podporu moderného systému pre vývoj aplikácii Ruby on Rails. Podpora je k dispozícii už od balíka Beta. Spolu s možnosťou shell-prístupu na server tak získate ideálne prostredie pre správu a vývoj vašej RoR aplikácie. Ponuka Ruby on Rails